چاپ
ارسال به دوست

3 فیلم 2 دقیقه ای برتر با موضوعات مرتبط با دامپزشکی و ارتباطات آن انتخاب و معرفی شد

برگزیدگان 3 اثر برگزیده محتوای رسانه‌ای در قالب یک فیلم دو دقیقه‌ای با موضوعات مرتبط با دامپزشکی و ارتباطات آن انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، پیرو اعلام قبلی مبنی بر اینکه تمامی ادارات کل دامپزشکی استان‌ها به صورت مجزا هر کدام نسبت به تهیه محتوای رسانه ای در قالب یک فیلم دو دقیقه ای با موضوعات مرتبط با دامپزشکی و ارتباطات آن تولید کنند؛ تمامی آثار دریافتی همکاران مورد بازبینی اعضای کمیته گرامیداشت روز ملی دامپزشکی قرار گرفت.
بنابراین گزارش، در نهایت با درنظرگرفتن ملاحظات «خلاقیت، نوآوری و ایده‌های جدید» 3 فیلم برگزیده که دارای بیشترین همپوشانی با ویژگی‌های از پیش اعلام شده بودند، انتخاب و معرفی شد که جوایزی از طرف ستاد برگزاری مراسم گرامیداشت روز ملی دامپزشکی به آنها تقدیم خواهد شد.
لازم به ذکر است در این ارزیابی، اداره کل دامپزشکی استان مازندران با انتخاب موضوع « تلفات مهاجر در میانکاله » حائز رتبه نخست شد و اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی با موضوع « معرفی فعالیت‌های دامپزشکی» و  اداره کل دامپزشکی استان کهکیلویه و بویر احمد با موضوع «فعالیت در مناطق محروم» به ترتیب حائز رتبه‌های دوم و سوم این سری از مسابقه انتخاب محتوای رسانه‌ای در قالب یک فیلم دو دقیقه‌ای شدند.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٦٥٠١/
  • ٢٢:٠٤ - 1399/07/18/
  • تعداد بازدید: 423
کلید واژه ها