• 99/10/24 - 10:52
  • تعداد بازدید : 792
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دو نماینده مجلس در دیدار با رئیس سازمان دامپزشکی کشور:

حق محرومیت از مطب و ضرایب مرتبط با خدمات کارکنان دامپزشکی را با جدیت پیگیری می‌کنیم

رئیس سازمان دامپزشکی کشور با نمایندگان مردم مهابادوکمال حسین پورنماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی در محل سازمان دامپزشکی کشور دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور ، در این دیدار دکتر ماکنعلی رئیس این سازمان ضمن تشکر از حضور  نمایندگان مجلس شورای اسلامی در سازمان دامپزشکی کشور  ارتباط مستمر با نمایندگان مجلس را از اولویت‌های کاری این سازمان  برشمرد.
ماکنعلی در بخش دیگری از سخنان خود گزارشی از اقدامات دامپزشکی در کشوررا ارائه و با توجه به حجم خدمات دامپزشکی، خواستار حمایت نمایندگان مجلس از برنامه ها و طرحهای سازمان دامپزشکی کشورشد . 
 رئیس سازمان دامپزشکی کشور با توجه به خدمات ارزشمند کارکنان سازمان دامپزشکی کشور در حفظ جمعیت دامی و تامین بهداشت سلامت موادغذایی با منشا خام دامی و به تبع آن سلامت جامعه در اقصی نقاط کشور، خواستار حمایت نمایندگان از برنامه‌های حمایتی مرتبط با حقوق و مزایای کارکنان سازمان شد.
در ادامه این دیدار ، جلال محمودزاده نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از خدمات سازمان دامپزشکی و کارکنان آن در بهداشت جامعه قول پیگیری موضوع های مرتبط با وضعیت معیشتی کارکنان سازمان دامپزشکی کشور از جمله حق محرومیت از مطب و ضرایب مرتبط با رسته بهداشتی را داد. همچنین کمال حسینی پور، نماینده  شهرستان‌های سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی نیز بر حمایت نمایندگان از طرحهای سازمان دامپزشکی تاکید و اعلام کرد این موارد را در مجلس پیگیری خواهد کرد.
در ادامه این دیدار نمایندگان مجلس ،گزارشی از وضعیت حوزه انتخابی خود را بیان وخواستار مساعدت سازمان در ارائه خدمات سازمان دامپزشکی به مردم حوزه انتخابیه خود بودند که دکتر ماکنعلی نیز با توجه به شرایط شهرستان‌های مهاباد، پیرانشهر و سردشت و مرزی بودن این مناطق، قول داد نسبت به پیگیری  موارد اعلام شده اقدام و ارائه خدمات دامپزشکی در این مناطق با اولویت انجام گیرد.
  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 259100
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید